​​

Криза — це норма життя. Що менше ми до неї готові, то сильніше вона на нас впливає. Вплинути на потрясіння, які є у суспільстві — не можливо, це не залежить від нас. Можна вплинути, щоб ваша сім’я, ваша компанія вижили в цих умовах. Якщо кожен з нас зможе це зробити, ми буде жити в іншому середовищі. Анна Власова, бізнес-тренер та засновниця школи HRM розповіла, чому адаптивність та змінність єдина можливість захистити себе від кризи та бути до нею готовою.

Анна Власова, засновниця та директор школи управління людськими ресурсами HRM, під час бізнес-сніданку Break West розповіла про те, що робити під час кризи. За її словами, хто не змінюється, не адаптьовується до нових умов, той підставляє під удар свою родину, свій бізнес та свою державу. Що робити під час кризи та як бути до неї готовим — редакція Postpaper записала найбільш цікаві думки бізнес-тренера та ділиться ними з читачами.

 

 

 
 

Більш детальну інформацію про сніданок можна прочитати у інтернет-газеті Postpaper за посиланням: http://postpaper.com.ua/environment/bw/breakwest_anna_vlasova.html#.U3MYl4GSymR

Бізнес-сніданки Break West відбуваються раз на місяць в готелі «Леополіс», де місцеві підприємці, громадські активісти, юристи та інші спеціалісти збираються за кавою аби поспілкуватись один з одним.

Організатор бізнес-сніданку Break West: ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»

Партнери: «Арія Груп», «Уніка»  Gold Ideas та Postpaper.