Євген Глібовицький
 

Керуючий партнер консалтингової компанії pro.mova, консультант із комунікацій, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій зі стратегій та маркетингу в Україні, Грузії та Центральній Азії. За освітою політолог, навчався в Україні та США, викладає на MBA.
У 2002 став співавтором ідеї 5 каналу як засобу проти цензури. Працював журналістом "Студії 1+1", "Першого національного", у "Киевских ведомостях". Був локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS та PBS, британського BBC. Має досвід роботи в "гарячих точках" (Югославія 1999, події після терактів 11 вересня в Нью-Йорку й Вашингтоні 2001, країни Близького Сходу 2002).
У 2006 році переїхав до Львова, де заснував Унівську групу, яка сформулювала місію і створила візію Львова до 2025 року. У 2010 році допоміг запустити такий же проект у Дніпропетровську. Є викладачем програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій, автор популярних навчальних розробок із PR та медійних комунікацій. Викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи. Його компетенція лежить на перетині суспільного, бізнесового та громадського секторів.