Бізнес сніданок з колишнім Прем’єр-міністром Польщі

Ян Кшиштоф Бєлєцькі
Голова зборів партнерів Ernst & Young Poland


У 1991 був прем'єр-міністром (у президентстві Леха Валенси), його уряд продовжував курс на реалізацію ліберальних реформ, що проводився кабінетом Тадеуша Мазовецького, ключову роль у ньому продовжував грати Лешек Бальцерович.В уряді Ханни Сухоцької (1993-1994) був міністром європейської інтеграції.
З листопада 1993 — директор і представник Польщі в Європейському банку реконструкції та розвитку в Лондоні. З 1 жовтня 2003 — генеральний директор банку Pekao SA. У листопаді 2009 подав у відставку з цієї посади. З 15 січня 2010 — голова ради Польського інституту міжнародних справ. З березня 2010  до грудня 2014  був головою Економічної ради при уряді прем'єр-міністра Дональда Туска.


Про проект:

Успішна трансформація в Україні, що охоплює верховенство права, плюралістичну демократію та функціонуючу ринкову економіку, є однією з найважливіших умов для мирного і процвітаючого майбутнього не тільки в країні, але й в усій  Європі. Для того щоб це відбулося країна має пройти через глибокі реформи. Актуальні реформи в Україні приведуть до скорочення соціальних виплат. Лібералізація цін без одночасного підвищення заробітної плати призведе до різкого зниження добробуту населення. Звичайно, ці явища носять тимчасовий характер, але те, як вони будуть сприйматися українською громадськістю має вирішальне значення для успіху або невдачі всього процесу реформ.

Саме тому проект Центру Європейських Студій ім. Вілфреда Мартенса, у співпраці із Інформаційною кампанією «Сильніші Разом» та Київською школою економіки, UkraineReforms бере на себе ініціативу комунікації реформ в Україні.

Мета цього проекту полягає в поширенні інформації про необхідні для України реформи шляхом організації візитів в Україну досвідчених експертів, провідних європейських політиків-реформаторів, аби поділитися досвідом реформ в країнах ЄС та надати експертні рекомендації українській владі та громадськості.

В рамках нашого проекту Україну вже відвідали Мікулаш Дзурінда, Президент Центру Європейських Студій ім. Вілфреда Мартенса, колишній прем’єр-міністр Словаччини; Іван Міклош колишній віце-прем’єр-міністр Словаччини; Андріус Кубіліус, колишній прем’єр-міністр Литви; Янез Янша колишній прем’єр-міністр Словенії.

Експерт проекту UkraineReforms Ян Кжиштоф Бєлєцкі в ході свого візиту до Львова планує спілкувався з громадськими ініціативами та представниками місцевої влади. 


На нашому сайті ви можете переглянути відео зустрічі, більше інформації ви знайдете перейшовши за посиланням на сайті Твоє Місто.

 
 
 
Організатори заходу:
 


 
Київська школа економіки
 
Stronger together
  

Партнери:
 
Wilfired Martens Centre for European Studies
Бізнес школа УКУ