Мета семінару: Розглянути і дослідити можливі перспективи ведення бізнесу в Європі крізь призму досвіду бізнесу в Польщі.
 
Під час семінару будуть висвітлені наступні теми:
 
-         Загальна інформація про Польщу
-         Правова система та форми ведення бізнесу у Польщі
-         Податкова система, аудит та бухгалтерський облік у Польщі
-         Форми зайнятості / співробітництва у Польщі
-         Перебування у Польщі
-         Придбання/оренда нерухомості у Польщі
-         Міжнародне податкове планування
-         Державна підтримка розвитку підприємництва
-         Дотації з Структурних фондів ЄС.
 
 
Микола Зембра 
 
Russell Bedford

Юрист, випускник юридичного факультету Ягеллонського університету в Кракові та Школи Українського Права. У 2015 році завершив післядипломну освіту "Академія товариств" в Варшавскій Школі Економіки. Від 2013 року зв’язаний з юридичною фірмою Russell Bedford Poland. У 2010 - 2012 роках працював у реномованих юридичних фірмах та юридичному департаменті в Польщі та Україні.

Керівник Ukrainian Desk та Russian Desk. Cпеціалізується в області корпоративного та податкового права (з елементами міжнародного податкового планування).

Автор багатьох публікацій з правових та економічних питань пов’язаних з Польщею та Україною („Rzeczpospolita”, „Miesięcznik Kapitałowy”, „Prawo i Podatki”, „e-Przegląd Arbitrażowy Sądu Arbitrażowego Lewiatan”, „e-Dialog, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza”). Експерт, коментатор та гість матеріалів на ТБ (Polsat, Polsat News, Polsat Biznes, TVP 1, TVP Info).
 

 
 

Максим Ференц

Ferenc&Kuczynski

Доктор юридичних наук Максим Ференц - випускник юридичного факультету Університету ім. Івана Франка у Львові, навчався також на факультеті Права і Економіки  в Мюнхені, докторську дисертацію на тему трансформації українського права в перспективах європейської інтеграції захистив на Факультеті Права і Адміністрації Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні.

Максим Ференц спеціалізується в питаннях європейського права, економічного законодавства Польщі та України а також конституційного і цивільного права цих країн.