Які аспекти необхідно враховувати при побудові ефективної та прозорої структури групи:
 

 • Які переваги побудови міжнародної структури групи
 • Приклади побудови структури з холдинговою компанією / фінансовою компанією / IP компанією / торговою компанією
 • Послуги номінального директора / акціонера, переваги та недоліки
 • Доходи з джерелом походження з України та 15% податок на доходи нерезидента
 • Зменшення ставки податку на доходи нерезидента, застосовуючи конвенції про уникнення подвійного оподаткування (критерії для застосування зменшеної ставки податку / звільнення від оподаткування, сертифікат резидентства)
 • Директиви ЄС (Parent-Subsidiary Directive, Interest & Royalty Directive )
 • Правила Participation Exemption
 • Бенефіціарний власник – визначення, наведене у внутрішньому законодавстві України та в Модельній конвенції ОЕСР, не плутати з «кінцевим вигодонабувачем» (UBO)
 • Критерії резидентства та вимоги щодо наповнення компаній «сутністю»
 • Трансфертне ціноутворення
 • Валютне регулювання (обмеження щодо виплат за кордон)
 • Ліцензування іноземних інвестицій
 • Обмеження витрат при придбанні товарів / робіт / послуг в «низькоподаткових» юрисдикціях
 • Правила тонкої капіталізації (обмеження витрат по процентам)
 • Постійні представництва, ризики
 

Учасники

Russell Bedford  -  Микола Зембра ​

Юрист, випускник юридичного факультету Ягеллонського університету в Кракові та Школи Українського Права. У 2015 році завершив післядипломну освіту "Академія товариств" в Варшавскій Школі Економіки. Від 2013 року зв’язаний з юридичною фірмою Russell Bedford Poland. У 2010 - 2012 роках працював у реномованих юридичних фірмах та юридичному департаменті в Польщі та Україні.

Керівник Ukrainian Desk та Russian Desk. Cпеціалізується в області корпоративного та податкового права (з елементами міжнародного податкового планування).

Автор багатьох публікацій з правових та економічних питань пов’язаних з Польщею та Україною („Rzeczpospolita”, „Miesięcznik Kapitałowy”, „Prawo i Podatki”, „e-Przegląd Arbitrażowy Sądu Arbitrażowego Lewiatan”, „e-Dialog, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza”). Експерт, коментатор та гість матеріалів на ТБ (Polsat, Polsat News, Polsat Biznes, TVP 1, TVP Info).


 
Ferenc&Kuczynski ​- Максим Ференц

Доктор юридичних наук Максим Ференц - випускник юридичного факультету Університету ім. Івана Франка у Львові, навчався також на факультеті Права і Економіки  в Мюнхені, докторську дисертацію на тему трансформації українського права в перспективах європейської інтеграції захистив на Факультеті Права і Адміністрації Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні.

Максим Ференц спеціалізується в питаннях європейського права, економічного законодавства Польщі та України а також конституційного і цивільного права цих країн.

 


 
Baker Tilly - Олександр Почкун

Baker Tilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.

Спеціалісти компанії проходять підготовку до сертифікації за міжнародними програмами – АССА (Асоціація Привілейованих Сертифікованих Бухгалтерів), DipIFR (Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності), САР (Сертифікований бухгалтер-практик), СІРА (Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер), CPA (Дипломований бухгалтер).  
Nexia DK - Олена Вознюк
Oлена Вознюк є партнером з податкових та юридичних послуг. Олена має понад 15 років професійного досвіду у податковому та корпоративному праві, M & A угодах, податкових та юридичних перевірках, юридичному due diligences, трансфертному ціноутворенні.

Група компаній «Нексія ДК. Аудитори і Консультанти» об’єднує близько 100 фахівців у різних напрямках бізнесу. Запорукою успіху є професіоналізм нашої команди. «Нексія ДК. Аудитори і Консультанти» – це команда однодумців, що складається зі спеціалістів–практиків з великим досвідом роботи у своїх галузях.

Ми допомагаємо перетворювати знання в успіх. Ми вміємо це робити і прагнемо бути стратегічними партнерами кожної компанії, якій потрібні інноваційні та професійні послуги в сфері аудиту, консалтингу, оцінки та юридичної підтримки.

 


 
KPMG - Максим Войцеховський

Максим Войцеховський - Керівник Львівського офісу, Відділ податкового та юридичного консультування.

Максим має 15-річний досвід роботи в сфері податкового та юридичного консалтингу українських та міжнародних компаній, в тому числі по проектах податкового планування.

Він є автором численних публікацій у бухгалтерських та юридичних виданнях. На сьогодні Максим працює у відділі податкового та юридичного консалтингу у міжнародній аудиторсько-консалтинговій компанії КПМГ та очолює Львівський офіс.
 

Для семінару «Податкове планування» КПМГ підготує доповідь за такими пунктами:

-  Досвід клієнтів КПМГ по роботі з міжнародними юрисдикціями в сьогоднішній турбулентний час.
-  Наші рекомендації по структуруванню бізнесу та вибору юрисдикцій для:
°    Українського виробника - експортера;
°    Українського виробника орієнтованого на внутрішній український ринок.
-  Вплив трансфертного ціноутворення та BEPS на вибір юрисдикції.