​​
бізнес-сніданок у Львові
 

У якому стані перебуває банківська система? Що стане, якщо курс гривні буде падати далі? Який вплив мають російські банки на український ринок? Чи є загроза погіршенню економічної кризи? Топ-менеджери найбільших банків у Львові, підприємці та юристи зустрілися на першому бізнес-сніданку Break West аби обговорити усі ці питання та виклики.


Зустріч відбувалась 26 лютого, до критичного загострення ситуації в Криму. Банкіри і підприємці не говорили про війну, говорили про ризики, з якими може стикнутись як банківська система, так і бізнес та кінцевий споживач; про те, наскільки банківська система може піддатись кризі, коли в Україну прийдуть інвестори, як ситуація в Україні висвітлюється на Заході, про громадянське суспільство та про те, чому літак з Донецька до Львова так дорого коштує.

Бізнес-сніданки Break West — це неформальні зустрічі бізнесменів, підприємців, фахівців різних сфер та галузей. Такі зустрічі проводитимуться раз на місяць й так само раз на місяць редакція Postpaper публікуватиме їхній огляд.

 
 


 

Більш детальну інформацію про сніданок можна прочитати у інтернет-газеті Postpaper за посиланням:   http://postpaper.com.ua/environment/bw/breakwest_february.html#.UyBwdz9_uqu

 


 


Бізнес-сніданки Break West відбуваються раз на місяць в готелі «Леополіс», де місцеві підприємці, громадські активісти, юристи та інші спеціалісти збираються за кавою аби поспілкуватись один з одним.

Організатор бізнес-сніданку Break West: ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»

Партнери: «Арія Груп», «Уніка»  Gold Ideas та Postpaper.